Geciktirici Spreyler

Geciktirici spreyler hem kadın hem de erkekler için farklı şekillerde karşımıza çıkar. Bu ürünlerin uygulaması konusunda en doğru işlem yapılır ise herhangi bir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde etkisi ile karşı karşıya kalmanız mümkün olur. Özellikle son yıllarda erkeklerde en sık karşılaşılan cinsel sağlık sorunlarından biri erken boşalma sorunudur. Bu sorunların kısa süre içerisinde çözümünü sağlamak adına geciktirme görevi üstlenen spreyler son derece etkili olur. Erkeklerde yaşanan sertleşme gibi sorunlara karşı da son derece etkilidir. Geciktirici spreylerin kullanımında ne şekilde uygulama gösterileceği satın aldığınız kutunun içerisinde ayrıntılı bir şekilde belirtilmiştir.

Kadın Geciktirici Sprey Kullanımı

Genel olarak erkeklerde karşımıza çıkan erken boşalma durumu kadınlarda da görülen bir durumdur. Erken boşalma durumunun yaşanması ile birlikte cinsel aktivite durumu sınırlı hale gelir. Bu durum da hem kadın hem de erkekler için istenmeyen bir durumdur. Bu gibi durumları ortadan kaldırabilmek adına çeşitli sprey, krem ve tablet ürünleri ön plana çıkar. Geciktirici sprey kadın formu cinsel ilişkiden yaklaşık olarak 3 ila 4 dakika önce uygulanır. Vajinanın iç kısmına uygulanan bu ürün hem erken boşalmayı ortadan kaldırır hem de kadının çok daha istekli olması konusunda fayda sağlar.

Erkek Geciktirici Sprey Kullanımı

Erkekler için üretilen geciktirici spreylerin pek çok farklı markası söz konusudur. Genel olarak eczanelerde satılan ürünleri tercih etmeniz çok daha faydalı bir sonuç ortaya çıkarır. Erkekler için özel olarak üretilen geciktirici sprey ilk olarak penisin uç kısmına, daha sonra alt ve üst kısmına uygulanır. Bu şekilde son derece etkili bir sonuç elde etmeniz mümkün olur. Cinsel ilişkiden 5 ila 15 dakika önce kullanmanız etkisini görmeniz açısından yeterli bir süredir. Doğru uygulandığı zaman herhangi bir yan etkisi ile karşılaşmanız söz konusu olmaz.

Geciktirici ürünler

Geciktirici Sprey Ne Kadar Süre Etkilidir?

Geciktirici sprey ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri ne kadar süre etkili olduğu konusudur. Uzun süreli etki görebilmek adına doğru kullanım göstermeniz son derece önemlidir. Uygulamadan sonra 40 dakika ile 55 dakika arasında bir etki süresi vardır. Bu sprey sertleşme sorununa karşı da çözüm sunduğu için cinsel hayatınızın pek çok konuda daha iyi bir duruma gelmesini sağlar. Uygulama esnasında hijyenik ortam son derece önemlidir. Hijyenik olmayan koşullarda enfeksiyon durumu gelişebilir. Bu durumda da sorunlar genel olarak kendini göstermeye başlar.

Geciktirici Sprey Faydaları Nelerdir?

Geciktirici sprey kullanan kişiler faydalarını çok kısa bir süre içerisinde görmeye başlarlar. Fayda durumu tercih edilen markaya bağlı olarak da değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda her insanda aynı etkiyi göstermesi beklenemez. Geciktirici spreyin faydaları şu şekildedir;

  • Sertleşmeme sorununu geçici de olsa çözer.
  • Erkeklerde ve kadınlarda yaşanan erken boşalma sorununu yaklaşık olarak 1 saat kadar etki ederek ortadan kaldırır.
  • Daha aktif bir cinsel hayat deneyimi sunar.

Bu gibi etkilerinden kaynaklı olarak ön plana çıkan geciktirici sprey, tablet formunu kullanamayan kişiler için en iyi ürünlerden biridir.

Geciktirici Sprey Nereden Satın Alınır?

Geciktirici sprey eczane ürünü ile ilgili nereden satın alınacağı konusu merak edilen bir durum haline gelmiştir. En doğru kullanım şeklini sağlamak adına kullanım talimatlarını okuyup daha sonra kullanmanız gerekir. Geciktirici spreyler hem eczanelerden satın alınabilir hem de güvenilir olan birkaç web sitesinden satın alınabilir. Bunun dışında başka yerlerden almak son derece sakıncalıdır. Özellikle aktar benzeri yerlerden alınan geciktirici ürünler sağlığı tehlikeye atan ürünlerdir. Bu gibi ürünlerin kullanımı vücuda çok ciddi zararlar verebilir.

Geciktirici Sprey Kullanım Sıklığı ve Dozu

Geciktirici spreyin günlük ya da haftalık kullanımdan daha fazla kullanımı ile birlikte çeşitli yan etkiler meydana gelmeye başlar. Bu yan etki durumları da ileride kalıcı sorunları meydana getirir. Bu sebeple kullanım sıklığına çok dikkat etmeniz gerekir. Günlük kullanım için en fazla 3 defa kullanmanız gerekir. Daha fazlası zarar ve yan etkilerin meydana gelmesine sebep olur. Aynı zamanda kullanılan dozun da 3 fıs olması yeterlidir. Daha fazla kullanımı cinsel ilişki esnasında zarar durumlarının meyana gelmesine ve zorlukların yaşanmasına sebep olur. Geciktirici spreyler hakkında daha fazla bilgi için ekol eczane sitemizi hemen incele.