Geciktirici Bitkiler

İnsan, her gününü aynı geçirmez. Bazı günler dinçken bazı günler son derece yorgun olabilir. Hayatın bu kadar çalkantılı olması, seks yaşamını da doğrudan etkiler. İnsanlar günün sonunda sekse ayıracakları zamanı uykuya ayırmak isterler. Bu da çiftler arasında uçurumların meydana gelmesine neden olur. Ancak seks hayatında yaşanan sorunlar bununla sınırlı değildir. Geciktirici bitkiler nedir? Bu sorunlar da etkileri nelerdir hemen incele devamını oku.

Yaygın olarak görülen diğer bir problem ise erken boşalmadır. Birçok erkek bu durumu yaşasa bile dile getirmemektedir. Çünkü erken boşalmanın bir seks problemi olduğuna inanmıyorlar. Ancak özellikle de kadınlar erken boşalmayla ilgili sıkıntıların onları nasıl etkilediğini dile getirirler.

Boşalma zamanı, bazen isteğiniz dışında meydana gelebilir. Özellikle erken boşalma gibi bir durumda birey, kendini kontrol altında tutamaz. Bu durum böyle devam ettikçe erken boşalmaya dair çözümler aranmaya başlar. Bu tür sorunlar için genel olarak ilk bitkilere başvurulur. Çünkü problemi doğal yoldan halletmek daha cazip gelir.

Gecikmeyi sağlayan çeşitli bitkiler vardır. Bu bitkileri kullandığınız zaman etkilerini gerçekten görebilirsiniz. Konu ilk bakışta sadece erkekleri ilgilendiriyor gibi dursa da aslında kadınları da çok yakından ilgilendirir. Çünkü geciktirici bitkilerin kullanımı sonucunda çiftlerin seks yaşamlarında köklü değişikliklerin meydana geldiği bilinir. Geciktirici bitkilerin hangileri olduğu ve bunlardan nasıl faydalanabileceğinizden aşağıda bahsedilmiştir.

Ginseng

Cinsellik bitkileri denildiği zaman akla ilk gelen ginseng bitkisidir. Çok eski zamandan beri kullanılır. Geçmiş dönemlerde tedavi edici etkisiyle oldukça fazla kullanılmıştır. Geciktirme amacıyla kullanım yapılacağı zaman bitki kökünün önceden kurutulması gerekir. Kökünü bu şekilde kullandığınız zaman yaprakları geride kalacaktır.

Bunları da çay şeklinde tüketerek geciktirici etkisinden faydalanabilirsiniz. Ginseng bitkisinin farklı türleri bulunur. Ne yazık ki her türünde geciktirici etki bulunmaz. Özellikle Amerika ve Asya türleri, erken boşalma için birebirdir. Bunun dışında Sibirya türünde böyle bir etki ile karşılaşabilmeniz pek mümkün değildir.

Melisa

Geciktirici bitkilerden biri olan melisa, limona benzeyen bir kokuya sahiptir. Bu bitki, özellikle kalp sağlığına ve kan dolaşımına iyi gelir. Kan dolaşımında iyileşmelerin meydana gelmesi ise cinsellik için önemlidir. Çünkü bir insanın bu konuda sağlıklı olması, cinselliği 0 etkiler. Melisa sayesinde penise daha fazla kanın akması sağlanır.

Akan kanla beraber uyarılma süresi uzar. Böylece erkek, hemen boşalmak zorunda kalmadan seks yapmaya devam eder. Penisin uyanık kalma süresini uzatan melisadan doğru şekilde yararlanılması önemlidir.

Yaban Sümbülü

Doğal geciktiricilerden biri olan yaban sümbülü, çay olarak tüketildiğinde etkisini gösterebilir. Bu bitkinin 7 yaprağını alarak çay yapabilirsiniz. 250 ml suyun içerisine atılan yaprakların 2 dakika kaynaması gerekir.

Daha sonra çayın soğumasını beklemelisiniz. Yaban sümbülü çayını içtiğiniz zaman vücudunuzun ne kadar sakinleştiğini görebilirsiniz. Bu sakinlik sizi erken boşalma derdinden kurtaracaktır.

Zencefil

Çok yakından tanıdığımız zencefil, geciktirici bitkiler arasında yerini almıştır. Ancak zencefilin nasıl tüketileceğine geçmeden önce fazla tüketimden uzak durulması gerektiğini iyi bilmek gerekiyor. Erken boşalmanın bitkisel çözümlerinden biri zencefil sayesinde gerçekleşir.

Zencefili bal ile karıştırarak ya da yemeklerinize ekleyerek tüketebilirsiniz. Böylece vücudunuzun cinsellik konusunda nasıl değiştiğini kısa sürede fark edeceksiniz.

Kuşkonmaz

Kuşkonmaz, dozu aşılmadan tüketilmesi önerilen bir geciktiricidir. Her gün tüketmenizde bir sakınca yoktur. Hem bitki hem de toz şeklinde tüketimi yapılabilir. Erken boşalarak mutsuz olan kişiler için gayet etkilidir. Aynı zamanda sağlıklı bitkilerdendir.

Mabet Ağacı

Seks hayatında çok hızlı bir boşalma yaşayan kişiler için tavsiye edilen geciktirici bitkilerdendir. Mabet ağacı çayı sayesinde doğal bir geciktirme meydana getirilebilir. Gün içerisinde 2 kez içebileceğiniz bir çaydır. Bu şekilde ilerlediğiniz zaman geciktirme etkisinin hissini daha net almaya başlayacaksınız.

Geciktirici Etkisi Olan Diğer Bitkiler

Geciktirici etkisi olan diğer bitkiler şunlardır:

  • Muz
  • Sarı kantoron
  • Vanilya
  • Bamya

Gibi bitkilerin de geciktiriciler arasında oldukları bilinir.

Her insan farklı bir vücut yapısına sahiptir. Bu nedenle sizde işe yarayan geciktirici bitki, bir başkasında işe yaramayabilir. Bundan dolayı vücudunuza etki edecek bitkiyi bulabilmeniz önemlidir. Geciktirici bitkilerden kesin sonuç elde etmek için sadece bir bitkiye yönelmemeniz gerekir.

Ayrıca ilk tüketimde etki görmemeniz de normaldir. Düzenli kullanımlarda gecikmenin daha kesin hale geldiğini göreceksiniz. Doğanın gücü, size mutlaka yardım edecektir.

Geciktirici Ürünler Eczane Satış Sitesi: https://www.acileczanetr.com/geciktiriciler