Erken Boşalmayı Erteleme Yolları

Erken boşalmayı erteleme yolları, Bir erkeğin cinsel birlikteliği sırasında bir diğer kabuslarından bir tanesi erken boşalmadır. Erken boşalma çoğu erkekte görülen ve partneri ile cinsel ilişki sırasında büyük bir sorun oluşturan etmenlerden bir tanesidir. Bir erkek eğer erken boşalıyorsa partneri karşısında kendini kötü hissedecektir.

Partnerinin cinsel anlamda beklentisini verememe gibi cinsel kaynaklı sorunlar, genelde bir erkeğin erken boşalma sıkıntısında görülmektedir. Peki Erken boşalmayı erteleme yolları var mıdır? Boşalmamak için belirli bir kontrol sağlanabilir mi ve boşalmayı geciktirici ürünler olarak neler kullanılabilir?

Bu konuda bazı yöntemler vardır fakat genelde psikolojik bir sürecinde etkisinin olduğu bilinmesi gerekmektedir. Bir erkek için boşalmayı erteleme yolları eğer psikolojik olarak bir kontrol sağlanamıyorsa o zaman yapılması gereken husus, yardım almaktır.

Erken Boşalmayı Erteleme Yollarında;

  • Psikolojik yardım alınabilir,
  • Boşalmayı önleyen ve gecikmesini sağlayan spreyler kullanılabilir,
  • Ağız yoluyla alınan hap kullanımı

gibi yollar, erken boşalma sürecini uzatabilmektedir. Eğer bir erkek, partnerinin orgazm olmasını ve partneri tatminliğini yaşadıktan sonra boşalmak istiyorsa bu yöntemleri kullanabilir. Fakat bu yöntemleri kullanmadan önce yaşadığı erken boşalma sorununda partnerini orgazm edemeden boşalıyorsa bu bir erken boşalma sorunudur.

Bu yüzden erken boşalmayı erteleme yolları olarak kullanılabilecek yöntemler, bir erkeğin moralini düzeltirken, partnerinin de erkeğinden beklediği cinsel doyumu alabilecektir. Yine de psikolojik olan bu süreçte, boşalmayı ertelemek için eğer kendiniz mücadele edemiyorsanız yardımcı ürünler kullanarak penisinizdeki boşalma hissini ortadan kaldırabilirsiniz.

Boşalma Geciktirici Hap

Sertleşme ile ilgili herhangi bir derdiniz yoksa ve sadece cinsel ilişkinizin kısa sürmesinden, doyasıya cinsel birleşiminin keyfini çıkaramamaktan şikayetçiyseniz Boşalma Geciktirici Hap kullanarak, daha fazla şikayet etmekten ve bu durumun keyfinizi kaçırmasından kurtulabilirsiniz. Boşalma geciktirici haplar imkansız dediğiniz sürelere varana kadar, kesintisiz bir seks fırsatına sahip olmanıza ve yaşadığınız zevk ve aldığınız hazzın eski cinsel birleşimlerinize hiçte benzememesine sebep olabilir.

Bu durumun bir hayal olduğunu ve sadece abartı olduğunu düşünüyorsanız, boşalma geciktirici hap kullandığınızda abartmadığımızı ve sadece sizi düşündüğümüzü anlayacak ve her seksiniznden önce boşalma geciktirici hap içmeyi alışkanlık haline getireceksiniz. Hatta bu hapları kullanmadan partnerinizle sevişmeme gibi bir bağımlılık geliştirmeniz de oldukça mümkün.

Boşalma Geciktirici haplara güvenmeli miyim?

1)Sahte olmayan orijinal Boşalma Geciktirici Hap seçeneklerine güvenmemeniz için hiçbir sebep yok. Güvenilir bir adresten temin ettiğiniz boşalma geciktirici hap sizi tüm gece uyanık ve ayakta tutacak ve partnerinizle daha önce denemediğiniz farklı pozisyonları denemeniz konusunda libodonuzu daima yüksek tutacak.

2)Seks fantezilerine başlamadan 40-45 dakika önce kullanacağınız boşalma geciktirici hap, saniye saniye hormonlarınızı etkileyerek libidonuzu yükseltecek ve sizlere erkek olduğunuzu ve bir dişiyle saatler boyunca boşalmadan sevişebileceğinizi bir kez daha kanıtlayacak.

Boşalma Geciktirici Hap satın alırken markaları araştırmanızı ve piyasaya kötü amaçla sürülen boşalma geciktiricilerden yan etkilerine maruz kalmamanız için kaçınmanızı tavsiye ederiz. Sağlığınız için lütfen sadece isim yapmış ve sertifikalı ürünleri kullanmaya özen gösterin.

Boşalma Geciktirici Krem

Cinsel performans ürünleri içerisinde yer alan Boşalma Geciktirici Krem seçenekleri sunuyoruz. Sizlere doğadan elde edilmiş bitki özleriyle hem penis bakımı yapmanızı hem de uzun süre sert kalmanızı vaat ediyor. Bitkisel içerikleri ile penisinizi besleyen, penisinizi beslerken de herhangi bir yanma ya da tahriş gibi olumsuz sonuçlar doğmasına sebep olmayan ürünler. Erken boşalma geciktirici kremler ile sizler de hap kullanmaktan çekindiğiniz zamanlarda, maksimum sertlik ve cinsel performans elde edebileceksiniz.

Üstelik bu maksimum cinsel performans ve sertliğiniz sizin istediğiniz kadar devam edecek ve tam da seksin en heyecanlı yerindeyken boşalarak, partnerinizin tatmin olmasını engellemekten kaçınabileceksiniz.

Uzun süren bir seksten alınan keyfin hiçbir şeye benzemediğini ve kısa süren sekslerden hiçbir erkek gibi sizin de memnun kalmadığını söylememize bile gerek yok. Boşalma geciktirici krem kullandığınızda, bu ürüne teşekkür edecek ve bir daha onu montunuzun cebinden ayırmayacaksınız.

Boşalma Geciktirici Krem fiyatları nasıldır? Nasıl Kullanılır?

1)Boşalma geciktirici krem fiyatları, haplara nazaran daha uygundur ve daha uygun olmasına rağmen hapla aynı işlevi görmenin yanı sıra penis bakımını da bitkisel ve zengin içeriği ile gerçekleştirir.

2)Boşalma Geciktirici Krem, penis bölgesinin her bir yerini kapsayacak şekilde, ovma ve masaj yapma taktikleri kullanarak uygulandığında daha iyi sonuç gösterir. Krem penisiniz tarafından yüksek miktarlarda emildiğinde yani yaklaşık olarak 35-40 dakika sonra, boşalmak nedir bilmeden uzun süre seks yapabilirsiniz.